Cities skylines

 

Świetny City builder z intuicyjną prostą obsługą. Poza tym dodatkowe budynki oraz mody dostępne w Warsztacie Steam urozmaicają jeszcze tą grę. Według mnie, gra jest świetna. Posiada bardzo duży potencjał oraz wspaniałą mechanikę rozgrywki.

Dopracowanie najmniejszych szczegółów jest niezwykłe, a sposób, w jaki twórcy gry podeszli do tematu budowy tak zaawansowanego miasta jest bardzo ciekawy. Osobiście bardzo polecam – zawsze, kiedy gram w Cities Skylines, dobrze się bawię, pomimo, że już znam dobrze tę grę. Dużym plusem jest też bardzo  pomysłowa społeczność.

O TEJ GRZE

Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą ci poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwego, żyjącego miasta, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki budowy miasta.

 

Wielopoziomowa, złożona symulacja

Pierwsze kroki są łatwe, ale budowa prawdziwego, żyjącego miasta to nie lada wyzwanie. Zostań burmistrzem i zmierz się z niełatwym zadaniem zrównoważenia wydatków na kluczowe elementy miasta, takie jak edukacja, wodociągi, elektryczność, policja, straż pożarna, ochrona zdrowia i wiele innych, a wszystko to w systemie rzeczywistej ekonomii. Mieszkańcy twojego miasta reagują w autentyczny sposób na zróżnicowane scenariusze rozgrywki.

Dodaj komentarz