Izako Boars pokonuje Codewise Unicorns i awansuje do półfinału

Codewise Unicorns wygrało pistoletówkę oraz kolejną potyczkę. Dziki nie poradziły sobie podczas pierwszego fulla, przez co na konto Jednorożców wpadły aż cztery punkty. Jednak po tym defensywa lemana i spółki osłabła, a Izako Boars wyrównało wynik. Świetne pokazy indywidualnych umiejętności pozwoliły Dzikom utrzymać dystans do oponentów, a problemy finansowe antyterrorystów spowodowały ostatecznie pogrążyły ekipę Codewise Unicorns. Pierwszą połowę zakończył Piotr „nawrot” Nawrocki, który zajął górny obszar bombowy zdobywając cztery eliminacje.

Druga pistoletówka oraz następna potyczka z łatwością została wygrana przez podopiecznych Piotra „izaka” Skowyrskiego. Codewise Unicorns odpowiedziało już podczas pierwszego fulla, zdobywając dwie rundy z rzędu, lecz później ponownie to Dziki przejęły inicjatywę. To właśnie oni domknęli tę mapę wynikiem 10:16.

Początek pierwszej mapy przypominał wydarzenia z początku pierwszej – Codewise Unicorns wygrało pistoletówkę oraz pokonało oponentów na ich pierwszym fullu, ale później zaliczyli potknięcie. Izako Boars odpowiedziało w drugiej rundzie z pełnym wyposażeniem i całkowicie przejęli inicjatywę. Po sześciu zwycięstwach z rzędu musieli chwilowo zatrzymać spotkanie, z powodów technicznych Sebastiana „NEEXA” Treli. Ostatecznie musiał zastąpić go szkoleniowiec Dzików – Bartosz „hyper” Wolny. Zmiana zawodnika trochę wybiła z rytmu zawodników Izako Boars, przez co aż do końca pierwszej połowy nie zdobyli ani jednego punktu.

Druga pistoletówka również została wygrana przez Codewise, lecz tym razem tak szybko nie oddali swojej przewagi. Dziki pierwszą skuteczną rundę z trenerem w składzie rozegrali dopiero na wynik 13:7. Zdecydowanie było to zwycięstwo na przełamanie złej passy, gdyż od razu zaczęli odrabiać straty. Podopieczni izaka bez żadnej pomyłki doprowadzili do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie. Mieli okazję zamknąć tę mapę jak i całą serię, lecz doszło do dogrywki.

Mapa zakończyła się dopiero po dwóch dogrykach, lecz ostatecznie Hyper i spółka okazali się lepsi, wygrywając ją wynikiem 19:22.