NEO DOŁĄCZA DO FAZE

FaZe dopełniło dodanie Filipa „NEO” Kubskiego do ich spisu, w którym Dauren „AdreN” Kystaubayeva odchodzi, organizacja ogłosiła w mediach społecznościowych.

W oświadczeniu stwierdza się, że NEO przejmuje rolę zastępcy, ale po dalszych wyjaśnieniach Nikola „NiKo” Kovač potwierdził HLTV.org, że Polak przechodzi obecnie okres próbny w kadrze europejskiej.

Weteran przejmie również przywództwo w grze w zespole, co FaZe starało się wypełnić od czasu odejścia Finna „karrigana” Andersena pod koniec 2018 r., Kiedy to NiKo przejął obowiązki na następne sześć lat okres miesiąca.


FaZe znalazło nowego lidera w grze w NEO
NEO powraca do aktywności po sześciomiesięcznej przerwie od konkurencji, która rozpoczęła się po jego wydaniu w Virtus.pro w grudniu. Jego debiut online z FaZe spotka się z jego byłym zespołem w ECS Sezon 7 Tydzień 4, a jego pierwsza impreza LAN z nowym zespołem ma być DreamHack Masters Dallas, która rozpocznie się 28 maja.

Wraz ze zmianą zespół żegna się z AdreN, która została podpisana na początku 2019 r. Na okres, który pierwotnie miał trwać do końca IEM Katowice Major, ale Kazachstan zakończył przedłużenie swojego pobytu o dwa kolejne miesiące, kiedy FaZe szukało odpowiedniego dopasowania w pozycji IGL.

Strona europejska miała mieszane wyniki z 29-latkiem, zdobywając dwa tytuły na ELEAGUE Invitational i BLAST Pro Series Miami i kończąc poza playoffami w turniejach takich jak StarSeries i-League Season 7 i IEM Sydney.

Skład Faze:

Nikola „NiKo” Kovač

Ladislav „GuardiaN” Kovács

Olof „olofmeister” Kajbjer

Håvard „rain” Nygaard

Filip „NEO” Kubski (na próbę)

Janko „YNk” Paunović (Trener)

Dodaj komentarz