World of Warcraft

World of Warcraft to MMORPG z jednym z najdłuższych staży na rynku gier – oferuje niezapomnianą rozgrywkę od ponad 14 lat, przy okazji wydając rozszerzenia do podstawowej gry.

Jak większość MMO, WoW nie posiada konkretnego celu. To gracz nadaje rozgrywce znaczenie – może zaciekle zabijać potwory w pięcioosobowych grupach ze zwiększającym się poziomem trudności, stawić czoła potężnym wyzwaniom w wariancie dla od 10 do 30 graczy, lub toczyć walkę na polach bitwy lub arenach.

Gra oferuje 12 różnych klas w znacznym stopniu różniących się od siebie – Wojownik, używający furii aby zadać potężne obrażenia w zwarciu, Paladyn, wzywajacy Światłość aby wesprzeć swoich sojuszników lub potępić wrogów, Łowca, wraz ze swoim zwierzakiem może atakować z dystansu lub w zwarciu, Mag, używający magii ognia, magii mrozu lub magii tajemnej, Czarnoksiężnik, używający mrocznych mocy, aby zniszczyć swoich wrogów, Druid, potrafiący zmieniać kształt, Mnich, potężny mistrz sztuk walki wręcz, Kapłan, przyzywający Światłość, aby uleczyć swoich towarzyszy lub porzucić je na rzecz Pustki i doprowadzić wrogów do szaleństwa, Szamanem, który wzywa moc żywiołów, Rzezimieszkiem kryjącym się w cieniach, Łowcą Demonów albo Księciem Śmierci. Do tego istnieje ponad 10 unikalnych ras posiadających różniące je umiejętności pasywne i aktywne.

Źródło: youtube.com/user/FatbossTV

Dodaj komentarz